site.btaДушан Керкез: "Победата си е победа, независимо с какъв резултат"

Душан Керкез: "Победата си е победа, независимо с какъв резултат"
Благой Кирилов/БТА

Старши треньорът на Ботев Пловдив Душан Керкез критикува своя отбор за играта през първото полувреме, но добави, че е доволен от постигнатата победа с 1:0 при гостуването на ЦСКА 1948.

"Не съм доволен от първото полувреме. По време на почивката говорихме, че ни липсва мотивация да спечелим мача. Липсваше енергия да търсим топката, да се движим. През второто полувреме нещата изглеждаха по различен начин. Радващо е, че в отбора има дисциплина.

Важно е, че не допуснахме гол,  знаех, че ще имаме ситуация за гол, доволен съм от победата. Дали 1:0 или 5:0, победата си е победа", каза Керкез.

Към 21:10 на 29.09.2024 Новините от днес