site.btaКирил Десподов влезе като резерва при равенството на ПАОК с Панатинайкос

Кирил Десподов влезе като резерва при равенството на ПАОК с Панатинайкос
Снимка: AP Photo/Giannis Papanikos

Капитанът на националния отбор на България Кирил Десподов влезе като резерва при равенството на ПАОК в дербито с Панатинайкос - 0:0. Българинът се появи на терена в 77-ата минута на мястото наЙоанис Константелиас, но не успя да помогне на шампионите да спечелят до края. ПАОК загуби първи точки в гръцката Супер Лига през сезона. Така тимът от Солун е втори с равни точки с лидера Олимпиакос, който също направи нулево равенство срещу Панетоликос в кръга.

Вратарят Даниел Наумов не попадна в групата на новия си отбор ОФИ Крит, който се наложи над Арис Солун с 3:2 в друг мач от кръга. Тимът от Крит е на четвърто място в класирането със 7 точки.

Към 01:22 на 16.09.2024 Новините от днес