site.btaПетко Христов отбеляза гол за Специя при равенство срещу Кремонезе на Валентин Антов

Българският защитник Петко Христов отбеляза гол при равенството 1:1 на Специя като гост на Кремонезе в мач от 5-ия кръг на италианската Серия Б. Юношата на Славия, който беше избран от съотборниците си за капитан се разписа в 65-ата минута, с което изравни резултата. Христов се разписа след удар с глава и асистенция на Джузепе Ди Серио.

Домакините от Кремонезе с Валентин Антов в състава поведоха в 33-ата минута чрез Мишеле Колоколо. Българският национал бе на терена през цялата среща.

Лидерът на Специя Петко Христов също остана на полето без смяна.

Към 21:17 на 14.09.2024 Новините от днес