site.btaРепублика Северна Македония надигра Латвия с човек по-малко в Лигата на нациите

Република Северна Македония надигра Латвия с човек по-малко в Лигата на нациите
Снимка: Красимир Николов/БТА (ЕК)

Националният отбор на Армения загуби при гостуването на Република Северна Македония с 0:2 в мач от 2-ия кръг на Лига "С" на Лигата на нациите.

Головете за домакините в този мач отбелязаха капитанът Енис Барди и Боян Миовски след почивката.

Футболистите от националния отбор на Република Северна Македония стигнаха до успеха, макар че играха с човек по-малко цяло второ полувреме след два бързи жълти и червен картон на бившия защитник на Левски и Славия Гьоко Зайков в края на първата част.

Република Северна Македония има 4 точки и зае първото място в 4-та група на Лига С. Армения е с 3 точки и е на втора позиция.

Латвия победи у дома Фарьорските острови с 1:0 в мач от 2-ия кръг на Лигата на нациите. Единственото попадение бе дело на Ренардс Варславанс в 64-ата минута.

Латвия спечели първата си победа и се изкачи на второ място с 3 точки в група 4 на Лига С.

В най-ниското ниво - Лига "D", Малта стигна до минимален успех при гостуването си в Андора с 1:0 с гол на Райън Камензули в 45-а минута.

Към 11:10 на 11.09.2024 Новините от днес