site.btaСловакия се справи с Азербайджан за втора победа в Лигата на нациите

Словакия се справи с Азербайджан за втора победа в Лигата на нациите
Словакия постигна втора победа в Лигата на нациите / снимка: АП/Sergei Grits

С два гола в средата на първото полувреме Словакия победи с 2:0 Азербайджан в мач от група 1 на Лига "С" на Лигата на нациите.

По този начин осминафиналистите от последното европейско първенство поведоха в класирането в групата с 6 точки, колкото може да събере и тимът на Швеция, ако по-късно днес спечели срещу Естония.

Точни за успеха на Словакия в срещата бяха Онджей Дуда, който бе точен от дузпа в 22-рата минута, и Давид Стрелец, който се разписа четири минути след това.

През второто полувреме на двубоя в Кошице домакините продължиха да диктуват темпото на играта, но нов гол във вратата на азерите не падна.