site.btaЛокомотив (Пловдив) загуби от Берое в контролна среща

Локомотив (Пловдив) загуби от Берое в контролна среща
Снимка: БТА, Архив

Локомотив (Пловдив) загуби от Берое с 0:1 в контролна среща, играна на “Лаута”.

През първата част Локомотив на няколко пъти бе близо до гола. Владимир Медвед, Данило Полонский, Мартин Петков и Марсилио можеха да се разпишат за пловдивчани, но направиха пропуски.

Берое пък отговори в 40-ата минута с изстрел от около 35 метра, отбил се в напречната греда.

През второто полувреме Жулиен Лами и Николас Пенев пробваха да затруднят стража на гостите от Стара Загора, но не съумяха да реализират.

Така се стигна до 80-ата минута, когато Лучиано Скуадроне засече точно с глава центриране от корнер и отбеляза единственото попадение в мача за крайното 0:1.

Към 22:20 на 07.09.2024 Новините от днес