site.btaРеал Мадрид се наложи над Бетис в мач от Лига 1

Реал Мадрид се наложи над Бетис в мач от Лига 1
снимка: АР, Pablo Garcia

Реал Мадрид победи Бетис с 2:0 в мач от 4-тия кръг на Ла Лига. Килиан Мбапе изведе тима си напред в 67-ата минута с първия си гол в испанския елит. Родриго проби и пусна пас към Федериго Валверде, който с пета изведе французина сам срещу вратаря и той не сгреши.

В 76-ата минута Мбапе той удвои от дузпа, която бе отсъдена за нарушение срещу Винисиус Жуниор.

В началото на второто полувреме удар на Винисиус се отби в гредата попадна в Мбапе, който от непосредствена близост стреля над опразнената вратата.

Така Реал Мадрид е с 8 точки след първите 4 кръга и изостава на 4 пункта от водача - Барселона. Бетис остава с две спечелени точки.