site.btaЮвентус и Рома завършиха наравно в мач от италианското футболно първенство

Ювентус и Рома завършиха наравно в мач от италианското футболно първенство
снимка: АР, Marco Alpozzi

Ювентус и Рома завършиха 0:0 в срещата помежду си от 3-тия кръг на Серия "А". Положенията пред двете врати липсваха с изключение на няколко удара от далечна дистация.

Дебют за домакините направиха трите последни попълнения в състава - Теун Копмайнерс, Франсиско Консейсао и Николас Гонсалес, който влязоха като смени през втората част. Преди този мач Ювентус имаше пълен актив от 6 точки.

В друга среща Удинезе се наложи с 1:0 над Комо. Бразилският нападател Бренер отбеляза единственото попадение в мача в 43-ата минута. В допълнителното време на двубоя Комо получи право изпълни дузпа, на Патрик Кутроне стреля встрани от целта.