site.btaКирил Десподов игра няколко минути за ПАОК, но направи асистенция за победния гол

Кирил Десподов бе резерва за ПАОК при драматична победа като гост на Атромитос с 2:1. Българският национал влезе в 86-ата минута, а малко по-късно асистира на Мади Камара, който отбеляза победното попадение. В края на първото полувреме Андрия Живкович даде аванс на на състава от Солун, но Варда изравни от дузпа в 86-ата минута.

Третият пореден успех изравни тима от Солун на върха в класирането с Олимпиакос.

След паузата за националните отбори ПАОК ще има тежко изпитание като домакин на Панатинайкос.

Към 11:16 на 02.09.2024 Новините от днес