site.btaМонако и Ланс не се победиха в среща от френското първенство

Монако и Ланс не се победиха в среща от френското първенство
снимка: AP Photo/Daniel Cole

Монако стъпи накриво у дома с Ланс и в среща от третия кръг на френската Лига 1 трябваше да се задоволи с равенство 1:1, след като в първите два мача постигна победи. Лошият терен на стадион Луи II в Княжество Монако беше основната тема на журналистите, които отразяваха срещата, а и преди почивката двата тима не показаха кой знае какво. В крайна сметка головете паднаха в края на срещата. Денис Закария откри резултата за Монако в 84-ата минута, разписвайки се след подаване на Кайо Енрике от ъглов удар. Равенството беше възстановено в 4-ата минута на добавеното време, когато Пшемислав Франковски вкара от дузпа за Ланс.

И двата отбора имат вече по 7 точки, като заедно с Марсилия и Нант са се подредили на първите четири места в класирането.