site.btaСтарши треньорът на Милан Пауло Фонсека отрече да има напрежение между него и звездите на тима Рафаел Леао и Тео Ернандес

Пауло Фонсека / снимка: АП/Antonio Calanni

Старши треньорът на Милан Пауло Фонсека отрече да има напрежение между него и звездите на отбора Рафаел Леао и Тео Ернандес, след като и двамата започнаха на пейката при равенството 2:2 с Лацио в събота.

Милан изоставаше с 1:2 при визитата си на "Олимпико", когато Фонсека реши да пусне в игра Леао и Ернандес в 70-ата минута. Само две минути след това португалското крило изравни. Малко по-късно мачът бе спрян за почивка за вода, но двете резерви, вместо да отидат при Фонсека за указания, останаха в друга част на игрището.

"Не мисля, че има някакъв проблем между мен и Тео и Леао. Няма нужда и да си създаваме проблеми. Преди мача говорих с двамата и те приеха решението ми. Няма проблем между нас. По време на почивката бях толкова концентриран, че даже не забелязах, че тях двамата ги няма", обясни Фонсека след срещата.

51-годишният Фонсека оглави Милан през лятото, но след три кръга отборът още няма победа и има само две точки в актива си.

"Ако бяхме спечелили първите си два мача, днешният резултат щеше да е добър. Но сега не е. Все пак през първото полувреме показахме добра игра и това е нещо, над което трябва да надградим", обясни Фонсека след мача.

Към 16:20 на 01.09.2024 Новините от днес