site.btaВаленсия и Виляреал не излъчиха победител

Валенсия и Виляреал не излъчиха победител
снимка: АР, Alberto Saiz

Валенсия и Виляреал не успяха да излъчат победител и завършиха 1:1 в местното дерби помежду си в Ла Лига. Уго Дуро даде аванс за домакините в 24-ата минута, а Айосе Перес изравни за гостите в самия край на първата част.

В 68-ата минута Виляреал остана с човек по-малко, след като Папе Гай извърши грубо нарушение и получи втори жълт и червен картон.

Майорка постигна първата си победа за сезона, след като спечели с 1:0 в гостуването си на Леганес. Даниел Родригес отбеляза единственото попадение в 43-тата минута.

Първенство на Испания по футбол, мачове от четвъртия кръг: Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид - 0:1 Еспаньол - Райо Валекано - 2:1 Барселона - Валядолид - 7:0 Валенсия – Виляреал – 1:1 Леганес – Майорка – 0:1 днес: Алавес - Лас Палмас Осасуна - Селта Виго Севиля - Жирона Хетафе - Реал Сосиедад Реал Мадрид - Реал Бетис

Към 11:10 на 01.09.2024 Новините от днес