site.btaЛевски победи ЦСКА-София в дербито на Елитната футболна юношеска група до 15 години

Снимка: levski.bg

Юношите на Левски до 15 години победиха с 2:0 като гост връстниците си от ЦСКА-София в мач от четвъртия кръг на Елитната футболна група в тази възраст.

"Сините" имаха пълно превъзходство по време на целия мач, отбелязаха два гола, изпуснаха сериозен брой голови положения, а топката на два пъти срещна гредите на вратата на съперника. Денислав Костов откри резултата в 27-ата минута след асистенция на Александър Николов. След час игра Красен Крумов удвои, възползвайки се от подаване на Васил Киров.

Воденият от треньора Димитър Андонов отбор на Левски е на пето място във временното класирането с актив от 7 точки, докато "армейците", които допуснаха първо поражение през сезона, заемат третата позиция с 9.

Лидери са Септември София и Лудогорец с по 10 точки.

Към 20:22 на 29.08.2024 Новините от днес