site.btaКирил Десподов бе титуляр за ПАОК при победата над Панетоликос в гръцката Супер Лига

Снимка: PAOK FK

Капитанът на националния отбор на България по футбол Кирил Десподов започна като титуляр при успеха на ПАОК над Панетоликос с 2:0 в мач от гръцката Супер Лига в Солун.

Десподов започна мача като дясно крило и имаше добри изяви, въпреки че шампионът на Гърция не успя да отбележи гол преди почивката.

ПАОК все пак успя да открие резултата чрез испанския защитник Жоан Састре в 51-вата минута. Двадесет минути по-късно Десподов бе сменен от сръбския национал Андреа Живкович.

Мароканският нападател Талик Тасудали направи 2:0 за тима от Солун в 79-ата минута на мача. В добавеното време на мача Тасудали вкара и втория си гол в срещата, но той бе отменен след намеса на системата за видео наблюдение в помощ на съдиите.

Тимът на ПАОК е на първо място във временно класиране с 6 точки от два мача и голова разлика 5:2.

Към 00:15 на 26.08.2024 Новините от днес