site.btaБългарите Валентин Антов и Петко Христов с добри изяви за своите отбори Кремонезе и Специя във втория кръг на италианската Серия Б

Антов, снимка: AP Photo/Denes Erdos

Българските защитници Валентин Антов и Петко Христов изиграха почти пълни 90 минути за своите отбори Кремонезе и Специя във втория кръг на италианската Серия Б.

Антов се представи на ниво за Кремонезе при успеха с 1:0 срещу Карарезе. Единственото попадение в 88-ата минута реализира резервата Франко Васкес от дузпа.

Българинът беше заменен в третата минута на добавеното време.

Валентин Антов е повикан в националния отбор на България мачовете с Беларус и Северна Ирландия, които ще се играят в началото на септември.

Христов беше с капитанската лента за Специя при успеха над Фрозиноне с 2:1. В последните секунди на двубоя Джузепе Аурелио вкара победния гол.

За Кремонезе и Специя това бяха първи успехи от началото на сезона в Серия Б.

Към 11:15 на 25.08.2024 Новините от днес