site.btaЮвентус се наложи над Комо

Ювентус се наложи над Комо
снимка: АР

Ювентус спечели домакинство си на Комо с 3:0 в мач от 1-ия кръг на италианското футболно първенство. Състава от Торино откри резултата в 23-тата минута след точен удар на младока Самуел Мбангула. Юношата на Ювентус завърши самостоятелен пробив с неспасяем диагонален шут. Тимъти Уеа удвои преднината на своя тим в 45-ата минута, след като се възползва от грешка в защитата на Комо.

Сръбският нападател на Ювентус Душан Влахович на два пъти прати топката в гредата, а в началото на второто полувреме негово попадение бе отменено поради засада.

Защитникът Андреа Камбиазо оформи крайното 3:0 в първата минута на добавеното време на мача.

Срещата бе официалният дебют за Тиаго Мота начело на торинци.