site.btaМонако започна новия сезон във Франция с минимална победа над новака Сент Етиен

Монако започна новия сезон във Франция с минимална победа над новака Сент Етиен
Такуми Минамино донесе победата на Монако над Сент Етиен / снимка: АП/Daniel Cole

С гол на японския полузащитник Такуми Минамино Монако победи с 1:0 новака Сент Етиен в мач от първия кръг на френската Лига 1.

Бившият играч на Ливърпул се разписа в 28-мата минута след подаване на Вандерсон. Седем минути по-рано друг негов гол бе отменен заради засада.

През второто полувреме гостите показаха по-добра игра и също вкараха гол чрез Ибраим Сисоко, но и той бе отменен заради засада.