Лацио - Венеция

в понеделник:
Лече - Аталанта
Ювентус - Комо

Шампионът Интер стартира защитата на титлата си в Серия с равенство 2:2 при гостуването на Дженоа в първия кръг от новия сезон в калчото.

Тимът от Милано изпусна трите точки в сетния миг, след като Жуниор Месиаш изравни в добавеното време.

Алесандро Воляко откри резултата в полза на Дженоа в 20-а минута, а Маркюс Тюрам изравни за Интер десет по-късно.

Пет минути преди края Тюрам вкара втори гол и изведе Интер, но в добавеното време бразилецът Месиаш изпусна дузпа, но след това при добавката се разписа и донесе точката за Дженоа.

В друг мач от първия кръг Фиорентина завърши наравно с Парма - 1:1.

Халфът Денис Ман отбеляза за Парма, докато защитникът Кристиано Бираги се разписа за Фиорентина.

Към 00:23 на 18.08.2024 Новините от днес