site.btaАдреналинът преди мач е част от играта, сигурен е наставникът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев след обрата срещу Пафос

Снимка: Милена Стойкова/ БТА (ПБ)

Изказвания след мача от третия квалификационен кръг в Лигата на конференциите между ЦСКА 1948 и Пафос (2:1):

Валентин Илиев (треньор на ЦСКА 1948):
"Проявихме мъжество и характер. Обърнахме резултата в наша полза след лошото начало. Поздравявам играчите. Има много какво да извлечем, независимо от победата. Изправихме се срещу много добър противник. Реваншът ще бъде труден. Всичко зависи от нас.

Опитът се отразява, но моето желание е да бъде по-смели, освободени и да вярваме повече в нашите качества. Адреналинът преди мач е част от играта, но трябва да се научим да играем под напрежение и с голям заряд. Вече отстранихме един отбор, победихме втория съперник в първия мач. Зарадвахме хората. Това трябва да ни прави щастливи, а не да ни обременява.

Не мога да коментирам отменения гол. Това е заучено положение. Срещу нас се разглеждат по малко по-различен начин нещата. Трябва да си изчистим нещата и да ги коригираме. Не трябва да се заблуждаваме и да не летим в облаците, защото отвисоко се пада най-лошо. В отбора ни има истински мъже, но не трябва да се възгордяваме много.

Съперникът е адаптиран повече към условията в Кипър. Ако искаме да постигаме положителни резултата, трябва да се борим. Условията са еднакви и за двата отбора. Трябва да покажем характера от днес."

Към 01:17 на 09.08.2024 Новините от днес