site.btaРеал Мадрид победи Челси в контрола в Шарлът, Милан се наложи над Барселона след изпълнение на дузпи

Снимка: AP Photo/Erin Hooley

Европейският шампион Реал Мадрид се наложи над Челси с 2:1 в предсезонна контрола между двата отбора, играна в Шарлът (Северна Каролина).

Пред 63 000 зрители Реал показа добра форма 12 дни преди старта на новия сезон. Лукас Васкес и Брахим Диас вкараха голова за интервал от по-малко от 10 минути (19-а и 27-а), за да позволят на Реал да поведе, докато Нони Мадуеке намали изоставането на тима от Лондон в 39-ата минута.

Реал Мадрид бе без новата си суперзвезда Килиан Мбапе. Тимът се завърна към победите, след като загуби в контроли от Барселона с дузпи и Милан по-рано през месеца.

Тимът на Милан се наложи над Барселона след изпълнение на дузпи с 4:3, след като редовното време завърши 2:2 в Балтимор. Роберт Левандовски записа два гола (22-а, 58-а) за Барса, а за Милан се разписаха Лука Йович (10-а) и Кристиан пулишич (15-а).

Към 11:26 на 07.08.2024 Новините от днес