site.btaФутболистите играха сериозно и дисциплинирано, доволен е треньорът на Локомотив София Иван Колев след успеха срещу Черно море

Снимка: Благой Кирилов/БТА (ЛФ)

Изказвания след мача от третия кръг в Първа лига между Локомотив София и Черно море (2:1):

Иван Колев (старши треньор на Локомотив):
"Победихме много трудно, с всеотдайна игра и изключително представяне в дефанзивен план. През второто полувреме реализирахме голове на контри. Направихме това, което искахме. Преди почивката това не се получаваше и допускахме елементарни грешки. Има още доста да се работи.

Футболистите играха дисциплинирано. Те подходиха сериозно към всички аспекти на подготовката. Сега могат да се радват на победата.

Изисква се много сериозна работа. Започнахме ужасяващо. После спечелихме точка с Берое и сега победихме Черно море. Все още търсим оптималния състав и оптималния облик на състава в двете фази."

Към 23:12 на 04.08.2024 Новините от днес