site.btaПрез първата част трябваше да реализираме повече голове, категоричен е треньорът на Славия Златомир Загорчич след двубоя с Хебър

Снимка: Благой Кирилов/БТА (ПК)

Изказвания след мача от третия кръг в Първа футболна лига между Хебър и Славия (1:1):

Златомир Загорчич (треньор на Славия):
"Не очаквахме толкова агресия от страна на Хебър след почивката. Опитахме се да отбележим още един гол, но не успяхме, а първото полувреме трябваше да завърши с по-голяма преднина за нас.

Получи се интересен мач и съм доволен. Не мога да кажа лоша дума за моите играчи. Показаха голяма агресия, отнемаха много топки. Имахме много положения, но не успяхме да отбележим повече попадения.

Имахме две контроли. Не бяха на нивото на мача срещу Лудогорец, но това е положението. Няма от какво да се оплакваме.

Тони Тасев вече е в Турция. Ще ни липсва много, голмайстор на отбора е и е с най-много асистенции. Страхотно момче и на мен ми е много драго, че той е там. Доволен съм, че отиде в Турция, за да заработи пари в края на кариерата си. Продължаваме да развиваме младите."

Към 00:14 на 03.08.2024 Новините от днес