site.btaМилан стигна до минимален успех над Реал Мадрид

Милан стигна до минимален успех над Реал Мадрид
снимка: АР, Erin Hooley

Милан се наложи с 1:0 над Реал Мадрид в приятелски мач. Единственото попадение в среща отбеляза Самуел Чуквуезе в 55-ата минута. Двубоят е и част от американското турне на двата отбора, като той се проведе на стадион “Солджър Фийлд” в Чикаго.

За Реал мадрид дебют направи Ендрик, като детето чудо на бразилския футбол бе на терена през първото полувреме, а след почивката на негово място се появи Хуан Латаса.

Милан ще играе на 7-и август срещу Барселона. Реал Мадрид също ще изиграе проверка срещу каталунците, което предстои да се случи на 4-и август (неделя) от 2:30 часа българско време.