site.btaСтарши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев: „Дуа е в групата и най-вероятно ще има минути“

Старши треньорът на Лудогорец - Георги Дерменджиев, говори пред медиите преди официалното занимание в Мезокьовезд (Унгария), където утре е реваншът с Динамо Минск в Шампионска лига. Първата среща в Разград бе спечелена от българския състав с 2:0.

Мачът е с начален час 21:45 часа, а ако отстранят шампиона на Беларус, разградчани ще се изправят срещу победителя от двойката Карабах или Линкълн Ред Импс от Гибралтар в третия кръг.

„Очаквам много труден мач. Съперникът ще направи всичко възможно, за да вкара голове. Ние сме готови за това нещо и сме подготвени. Имаме добра преднина и трябва да я използваме. Квадво Дуа е с групата и най-вероятно ще има минути.

Аз вярвам в момчетата и мисля, че във втори мач няма да играят по начина, по който то направиха в Батуми. Ние разговаряхме на темата за подценяването с футболистите. Искам да започнат мача от първата минута - вече имаме една обеца, да няма втора.

Новите попълнения постепенно се ориентират добре в обстановката. Мисля, че няма да е дълго времето, в което те ще започнат да играят по-редовно.

Важното е да спечелим мача срещу Динамо Минск, а след това да имаме пълната настройка за следващия мач, който ще ни предстои. За футбола принципно е важно да имаме публика“, заяви Георги Дерменджиев.

Към 00:17 на 31.07.2024 Новините от днес