site.btaВторият турнир от лятната лига на София по 3х3 баскетбол ще се проведе на 27 юли

снимка: БТА архив

Лятната лига на София по 3х3 баскетбол вече стартира в началото на месеца, а на 27 юли предстои и вторият кръг от нея. Състезанието е за мъже над 17 години и ще се проведе на игрището АМИК СПОРТ - 3X3 SOFIA, като началото е 17:00 часа.

Отборите могат да се регистрират онлайн или на място в 16:00 часа.

Първите два тима от всеки кръг ще спечелят награди от Foot Court и ще се класират за финалния турнир, в който всеки тим ще има право да добави двама нови играчи. Финалите ще се проведат на 1 септември пред Народен театър “Иван Вазов” в София, като преди това предстоят кръгове още на 10 и 24 август.

Победителят във финалния турнир ще спечели награда от 1000 евро и правото да участва на турнир в Букурещ от 6 до 8 септември.

Към 20:31 на 23.07.2024 Новините от днес