site.btaСерджио Падт за отразената дузпа на Хайнц: "Топката удари върха на обувката ми и я спасих"

Вратарят на Лудогорец Серджио Падт беше избран за Играч на мача при победата с 1:0 над ЦСКА. Нидерландецът спаси дузпа бита от Тобиас Хайнц през първото полувреме.

„Имахме сериозни проблеми през първата част. Говорихме, че трябва да покажем характер. Програмата е трудна, играеш квалификации в Шампионска лига.

Когато си вратар, си последен на терена и ментално трябва да си готов. Дори и срещу по-малките отбори в първенството. Една ситуация може да е гол. Хайнц стреля в средата, а аз имам дълги крака. Топката удари върха на обувката ми и я спасих.

Трябва да се възстановим много добре. Знаем, че двубоят с Динамо Минск е след три дни. Имам три страхотни деца вкъщи и страхотна жена“, заяви Серджио Падт.

Към 02:16 на 22.07.2024 Новините от днес