site.btaГьозтепе и Станимир Стоилов постигнаха победа срещу Лутън Таун в контрола

Гьозтепе и Станимир Стоилов постигнаха победа срещу Лутън Таун в контрола
снимка: Göztepe Spor Kulübü

Гьозтепе, който е воден от българския треньор Станимир Стоилов, победи с 3:2 Лутън Таун в контролна среща, играна в Словения.

Новакът в елита на Турция поведе с два гола до първия половин час на срещата. Кубилай Канатзискуш и Ромуло Кардосо се разписаха в рамките на само 180 секунди, между 25-ата и 28-агта минута.

Ялчън Каян също се разписа във вратата на английския отбор десет минути след почивката.

Лутън достигна до две попадения чрез Зак Нелсън в 72-ата и 89-ата минута на срещата.

Титуляр за турския отбор беше бившият халф на българския Славия Исак Соле.

Към 00:19 на 21.07.2024 Новините от днес