site.btaБерое победи Крумовград в приятелска среща

Берое победи Крумовград в приятелска среща
БТА, 6 юли 2024 година, Стара Загора - контролна среща по футбол между Берое и Крумовград

Берое се наложи над отбора на Крумовград с минималното 1:0 във футболна среща, играна на "Трейс Арена". Момчетата на Хосе Луис Ачиари постигнаха първа победа в лятната подготовка в четвъртата си контрола, като единственото попадение в срещата отбеляза Уерик Каетано в 25-ата минута с премерен удар от наказателното поле.

През втората част Крумовград имаше няколко добри шанса за гол, но до попадение във вратата на "зелените" не се стигна.

Неофициален дебют за заралии направи десният защитник Ойер Сариеги. На 13 юли футболистите, водени от треньора Ачиари, ще пътуват до Пловдив за контролна среща с местния Локомотив, която ще бъде последна за тях преди началото на новия сезон 2024-2025 в Първа лига. Берое започва кампанията с гостуване на Септември в София на 22 юли.