site.btaПирин загуби втората си контрола в Банско

Пирин загуби втората си контрола в Банско
снимка: ПФК Пирин

Отборът на Пирин Благоевград загуби с 0:2 от елитния румънски Политехника Яши във втората си контролна среща от подготовката. Срещата се игра днес в Банско.

Символичните гости поведоха в резултата още в началото на мача с гол на Карлос Жатоба.

През втората част бе Политехника изпусна дузпа, след като румънски състезател стреля в аут.

Най-доброто положение за Пирин в мача дойде в 80-та минута, когато след пробив на Малинов, Комано беше изведен сам срещу вратаря, но пропусна.

След грешка в защитата на Пирин, Политехника успя да вкара и второ попадение в самия край на двубоя.