site.btaМонтана и ЦСКА 1948 II завършиха наравно в контрола в Етрополе

Монтана и ЦСКА 1948 II завършиха наравно в контрола в Етрополе

Отборите на Монтана и ЦСКА 1948 II завършиха наравно 2:2 в контролна среща, която се игра на стадиона в Етрополе.

Всичко по-интересно в мача се случи в отрязъка от 15 минути между 31-вата и 46-ата, когато паднаха и четирите попадения.

Симеон Димитров даде аванс на "червените" малко след като измина половин час от първия сигнал на главния съдия Християна Гутева.

Монтана обаче бързо направи обрат с попадения на бившия играч на "червените" Илия Русинов. Той бе точен в 34-тата и 41-вата минута

Полувремето завърши с преднина за символичните домакини от Монтана, но веднага след подновяването на играта Кристиян Величков възстанови равенството. Още при първата си атака столичани стигнаха до чиста голова ситуация, която Величков превърна в попадение. То пък оформи и крайния резултат в срещата.

Към 07:59 на 30.07.2024 Новините от днес