site.btaСтефани Стоева и Габриела Стоева отпаднаха на четвъртфиналите на двойки жени на турнир по бадминтон в Мадрид

Трикратните европейски шампионки на двойки жени Стефани Стоева и Габриела Стоева отпаднаха на четвъртфиналите на турнира по бадминтон от сериите "BWF Super 300" с награден фонд 210 хиляди долара, който е квалификация за олимпийските игри в Париж 2024.

Поставените под номер 7 българки загубиха от водачките в схемата Рин Иванага и Кие Наканиши (Япония) в оспорван мач с 21:14, 14:21, 16:21 за точно час на корта.

Сестрите спечелиха първата част, но в следващите два гейма бяха догонващи в резултата. В третия японките взеха аванс от 18:11 и нямаха проблеми да стигнат до крайния успех.

Към 17:33 на 27.04.2024 Новините от днес