site.btaМитрович бележи за Ал-Хилал, Канте получи червен картон

Митрович бележи за Ал-Хилал, Канте получи червен картон
снимка: АР Photo

Александър Митрович и Салем Ал-Даусари вкараха за Ал-Хилал при победата с 2:0 над Ал-Итихад, а халфът Н'Голо Канте беше изгонен в първия мач от четвъртфиналния им сблъсък от Азиатската Шампионска лига.

Митрович реализира дузпа шест минути преди почивката, за да стане най-добрият реализатор в турнира с осем гола. Три минути по-късно Ал-Даусари удвои преднината.

Канте беше изгонен в 66-ата минута за опасно влизане срещу бившия съотборник в Челси Калиду Кулибали. Канте ще пропусне реванша в Джеда следващия вторник.

Карим Бензема, който имаше болки в мускула на десния крак тази седмица и не беше в състава на Ал-Итихад.