site.btaРосен Кирилов определи група от 20 футболисти за гостуването на Ботев Пловдив

Росен Кирилов определи група от 20 футболисти за гостуването на Ботев Пловдив

Старши треньорът на Спартак Варна Росен Кирилов определи групата за двубоя срещу Ботев Пловдив от четвъртфиналите в турнира за купата на България. Двубоят срещу седмия в класирането на Първа лига на стадион „Христо Ботев“ в Пловдив е във вторник, 27-и февруари от 17:30 часа.

„Соколите“ преодоляха три съперника, за да достигнат до тази фаза на надпреварата. В предварителния кръг те се наложиха над друг тим от варненска област Фратрия, а след това отстраниха два елитни отбора - Крумовград като домакини и Локомотив Сф след изпълнение на дузпи като гости. Ботев стигна до четвъртфинал след успехи като гост над Струмска слава и Етър.

Групата на тима: 23 Георги Георгиев, 89 Никола Виденов, 6 Александър Цветков, 3 Преслав Петров, 4 Радослав Терзиев, 2 Велислав Боев, 9 Мехмед Сабри, 10 Румен Руменов, 13 Георги Мариянов, 45 Даниел Начев, 8 Цветослав Петров, 78 Велислав Минков, 18 Хидает Хюсеин, 11 Виктор Митев, 14 Ивей Ромееш, 7 Георги Бабалиев, 31 Дмитро Семенив, 22 Александър Янчев, 29 Ахмед Ахмедов, 19 Джейми Емпие.

Към 00:11 на 26.07.2024 Новините от днес