site.btaФутболни легенди наградиха победителите в турнира за "Купа София" под егидата на БФС

снимка: БФС

Футболните легенди Емил Костадинов и Ивайло Йорданов бяха сред специалните гости на церемонията по награждаването на победителите в 17-ото издание на най-мащабния детски футболен турнир - този за "Купа София", в който взеха участие над 2000 деца на възраст между 7 и 13 година. Надпреварата, провеждаща се по традиция под егидата и с огромната подкрепа на Българския футболен съюз, премина при невероятен успех и буквално заля столицата със страхотни емоции.

Кулминацията на четиридневния футболен маратон беше събитието по награждаване, на което първият вицепрезидент на БФС Емил Костадинов и помощник-треньорът на младежкия национален отбор Ивайло Йорданов връчиха купи и медали на призьорите. В церемонията взеха участие още директорът на "Първенства и турнири" Валентин Чакъров и Антони Здравков, председател на ЗС София. С подкрепата на футболната централа за надпреварата бяха осигурени рефери и делегати за всички 224 срещи, както и награден фонд.

Национална футболна база Бояна беше основна арена на мачовете, като в Дома на футбола се проведоха 64 срещи с участието на деца, родени през 2013 и 2014 година. Всички те се превърнаха в незабравим спомен за талантите и техните семейства.

Към 15:29 на 27.07.2024 Новините от днес