site.btaКрумовград допусна минимално поражение от босненския Борац (Баня Лука) в последната си контрола на лагера в Турция

Отборът на Крумовград отстъпи с 2:3 на лидера в босненското първенство Борац (Баня Лука) в последната си контрола от лагера в Турция.

Играчите от Босна и Херцеговина нанесоха сериозен удар в началото на срещата, когато вкараха два гола в първия четвърт час. Най-напред десният бранител Зоран Кръвжич вкара от дузпа в 9-ата минута, а само след още 6 Давид Вукович от близо направи 2:0, засичайки центриране от дясно.

Между тези два гола, а и след това тимът на Крумовград можеше да пусне още голове, но веднъж вратарят Макенджиев се намеси качествено. След 30-ата минута Александър Колев изпусна една добра възможност, а веднага след това Серкан Юсеин намали на 1:2 с удар от границата на наказателното поле. Младото ляво крило Енвер Кулашин обаче направи 3:1 пет минути преди края на първата част.

През втората част "жълто-сините" от Крумовград върнаха едно попадение за 2:3, а до края на частта търсеха и изравняването, но това не се случи.

Състав на ФК Крумовград: Благой Макенджиев, Вячеслав Велев, Матей Шимич, Калоян Пехливанов, Клайдер Машедо, Момчил Цветанов, Ренан Ареяш, Серкан Юсеин, Диего Рапосо, Патрик Луан, Александър Колев;

Към 07:29 на 26.07.2024 Новините от днес