site.btaЦСКА завърши с победа лагера в Турция

ЦСКА завърши с победа лагера в Турция
снимка: Фейсбук страница на ЦСКА

ЦСКА победи чешкия Бохемианс (Прага) с 2:1 в последната си контрола от подготвителния лагер в Белек, Турция.

Дюкенс Назон и Матиас Фаетон вкараха головете за "червените", а за чехите се разписа Козак малко преди края на мача.

Назон откри резултата в 9-а минута. Хаитянинът получи пас от Фаетон, преодоля вратаря и вкара на празна врата.

Назон продължи да бъде активен и изпусна още две ситуации за гол до почивката.

Седем минути след почивката Фаетон финтира противников защитник в наказателното поле и с левия крак реализира за 2:0.

В 82-а минута чехите намалиха резултата след попадение на Козак за крайното 1:2.

Така ЦСКА завърши с две победи и две загуби в контролите на лагера в Турция.

Следващата седмица "червените" ще изиграят последната си проверка преди старта на пролетния полусезон срещу втородивизионния Септември София.

Стартов състав на ЦСКА срещу Бохемианс: Димитър Евтимов, Иван Турицов,  Юрген Матай, Браян Кордоба, Тибо Вион, Марселино Кареасо, Тобиас Хайнц,  Емануел Шакич, Джонатан Линдсет, Матиас Фаетон, Дюкенс Назон.

Към 04:29 на 24.07.2024 Новините от днес