site.btaОлимпик Марсилия и Монако не успяха да се победят

Олимпик Марсилия и Монако не успяха да се победят
снимка: АР, Daniel Cole

Олимпик Марсилия и Монако направиха зрелищно равенство 2:2 в мач от 19-ия кръг на френската Лига 1. Гостите от Княжеството завършиха срещата с девет души, след като червени картони получиха Марипан и Закария.

Още в 7-ата минута Висам Бен Йедер изведе гостите от Монако напред, а само четири минути по-късно останаха с човек по-малко, тъй като Гийермо Марипан получи червен картон.

В 38-ата минута Пиер - Емерик Обамеянг изравни резултата. В третата минута на добавеното време на първата част Магнес Аклиуш даде нов аванс на Монако.

Само пет минути след подновяването на второто полувреме Леонардо Балерди отново възстанови равенството. Последваха куп пропуски на футболистите на Марсилия, а в 86-ата минута Денис Закария също бе изгонен, но въпреки това Монако удържа точката.