site.btaПавлин Иванов игра 29 минути при загуба на Сибиу в мъжкото баскетболно първенство на Румъния

снимка: Международна федерация по баскетбол/ФИБА, fiba.basketball

Отборът на Сибиу, с българина Павлин Иванов в състава, загуби домакинството си на Фокшани със 71:78 (18:16, 19:21, 17:15, 17:26) в среща от 18-ия кръг в първенството на Румъния по баскетбол за мъже. Тимът заема четвърто място във временното класиране в група "Б" на шампионата с баланс 9-7.

Иванов започна като титуляр и записа 8 точки, 2 борби, 5 асистенции и 1 отнета топка за 29:06 минути на паркета.

От неговите съотборници Мирел Драгоще с 19 точки, а за победителите се отличи Дерик Тортън Джуниър с 22 точки.

Следващият мач на Сибиу в първенството е на 27 януари като домакин на Волунтари.

Към 03:20 на 05.07.2024 Новините от днес