site.btaГьозтепе на Станимир Стоилов отпадна за Купата на Турция, Елитон вкара дебютен гол

Отборът на Гьозтепе воден от Станимир Стоилов загуби след продължения с 1:2 от Коняспор и така отпадна от турнира за Купата на Турция. Редовното време завърши при резултат 1:1, а бразилският защитник Елитон откри резултата в 60-ата минута. За бившия играч на ЦСКА 1948 това бе дебютен гол с екипа на Гьозтепе.

Станимир Стоилов пусна Елитон в игра още в началото на второто полувреме. Елитният Коняспор изравни с попадение на Юлгюн в 75-ата минута, а датският нападател Приб в 105-ата минута прати своя тим на 1/8-финалите.

Към 11:18 на 08.07.2024 Новините от днес