site.btaЖозе Моуриньо отказа да даде изявление за медиите след равенството на Рома с Фиорентина

снимка: AP Photo/Gregorio Borgia

Старши треньорът Жозе Моуриньо и всички играчи на Рома отказаха да говорят с медиите след равенството 1:1 с Фиорентина, при което бяха изгонени Ромелу Лукаку и Никола Залевски.

DAZN отбеляза, че Моуриньо е минал през медийната зона, за да поздрави колегата си Фиорентина Винченцо Италиано, и си е тръгнал.

"Вълците" започнаха добре мача, след като Лукаку откри резултата още в 5-ата минута, но след това всичко се обърка. Дибала и Сардар Азмун получиха контузии, Залевски беше изгонен след два жълти картона и накрая Лукаку получи директен червен картон за опасно влизане срещу Кристиан Куаме.

С девет играчи Рома издържа в последните седем минути с добавеното време за равенство 1:1. Тимът е на четвърто място в класирането на Серия А заедно с Болоня и на една точка зад третия Милан.

Към 13:27 на 06.07.2024 Новините от днес