site.btaГьозтепе на Станимир Стоилов победи убедително Генчлербирлиги в турската втора дивизия

Снимка: Goztepe FK

Новият отбор на Станимир Стоилов - Гьозтепе, продължава победния си ход, като се наложи над Генчлербирлиги с 3:0 при гостуването си.

Тимът на Мъри Стоилов издържа първоначалния натиск, който мина и през пропусната дузпа за Амилтон за домакините в началото на втората част. След това Кайоде от Генчлербирлиги бе изгонен от терена заради втори жълт картон.

Гьозтепе стигна до категоричния успех в последните 20 минути с голове на Ласе Нилсен и Алиу Траоре на два пъти.

С успеха Гьозтепе е на трето място в класирането, което осигурява правото на плейоф за влизане в елита. Тимът на Стоилов е само на три точки зад втория Коджаелиспор, като второто място дава право на директна промоция.

Към 17:32 на 08.07.2024 Новините от днес