site.btaТреньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне планира промени в състава за мача с Алмерия

снимка: Jose Breton /AP Photo

Старши треньорът на Атлетико Мадрид планира да направи промени в състава за предстоящото домакинство срещу Алмерия в неделя от 16-ия кръг на испанската Ла Лига, твърди местният вестник „Марка“.

Симеоне не е останал впечатлен от представянето на футболистите си при поражението с 0:1 от Барселона в миналия кръг.

След загубата Атлетико Мадрид заема четвърто място във временното класиране с 31 точки, на три от третия Барселона, но и с мач по-малко.

Наставникът на мадридчани смени Хосе Мария Хименес, Родриго Рикелме и Науел Молина още след първото полувреме на двубоя с Барселона и се очаква тримата да останат на резервната скамейка за неделния мач.

Тимът на Алмерия се намира на последно, 20-о място в подреждането в Ла Лига с едва 4 точки в актива си.

Към 22:24 на 24.07.2024 Новините от днес