site.btaКирил Десподов влезе като резерва при победа на ПАОК над Айнтрахт Франкфурт

Кирил Десподов влезе като резерва при победа на ПАОК над Айнтрахт Франкфурт
Снимка: Arne Dedert/AP

Капитанът на националния отбор на България по футбол Кирил Десподов игра десетина минута при победата на отбора му ПАОК над Айнтрахт Франкфурт с 2:1. Нападателят замени Тайсън в 83-ата минута на мача.

Томаш Кедзиора изведе тима от Солун напред в резултата, но Омар Мармуш изравни за германския отбор. В 73-ата минута Андрия Живкович донесе победата на ПАОК. Айнтрахт завърши мача с човек по-малко, след като Кристиян Якич си изкара бързо два жълти картона в добавеното време.

ПАОК си осигури първото място в групата с 13 точки и продължаване в следващата фаза. Айнтрахт  е втори с 9 точки и също продължава напред.

Към 15:53 на 25.07.2024 Новините от днес