site.btaХристомира Поповска записа победа и загуба на турнир по бадминтон в Мексико

Христомира Поповска записа победа и загуба на турнир по бадминтон в Мексико
снимка БТА архив

Националката Христомира Поповска записа победа и загуба на международния турнир по бадминтон в Мексико Сити, който е олимпийска квалификация за Игрите в Париж 2024.

Българката се наложи на старта представителката на домакините Жоселин Монсерат Лопес Родригес с 21:12, 21:16 за 26 минути, но във втория си мач отстъпи пред втората поставена в схемата Талия Енджи (Канада) с 15:21, 21:19, 9:21 за час игра.

Така Поповска не успя да достигне до четвъртфиналите и приключи участието си в надпреварата.

Към 04:36 на 18.07.2024 Новините от днес