site.btaЛевски София постигна лесен успех срещу Хектор в шампионата на България по волейбол за жени

снимка: ВК Левски София

Левски София победи с 3:0 (25:17, 25:20, 25:17) като гост Хектор в двубой от петия кръг в първенството на България по волейбол за жени.

"Сините" нямаха проблеми да спечелят категорично и трите гейма в мача, постигайки четвърти успех през кампанията. Левски се изкачи на второ място в класирането с 12 точки, но и с една изиграна среща повече от Марица Пловдив.

Хектор е на седма позиция с 3 точки, а в неделя шампионът и лидер в подреждането Марица гостува на Дея спорт в Бургас. Славия 2017 е гост на ДКС Варна в друг мач от кръга.