site.btaМарица (Пловдив) пусна в продажба билетите за първия си домакински мач в Шампионската лига по волейбол за жени

Шампионките на България посрещат турския гранд Екзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул) / Снимка: БТА

Билетите за първото домакинство на Марица (Пловдив) в груповата фаза на Шампионска лига по волейбол за жени вече са в продажба, информираха от клуба. Шампионките на България посрещат турския гранд Екзаджъбашъ Дайнавит (Истанбул) на 16 ноември (четвъртък) от 19:00 часа в зала "Колодрума" в Пловдив във втория си двубой от група "В" на надпреварата.

Билетите за срещата са на цена от 15 лева, а входът за пенсионери и ученици е безплатен. Пропуските вече са налични за закупуване онлайн в цялата мрежа на Ticketportal. Билети ще се предлагат и на касата в зала "Колодрума" преди мача.

В първия си двубой от групата възпитаничките на старши треньора Борислав Крачанов загубиха с 0:3 гейма от италианския Скандичи като гост. Екзаджъбашъ пък спечели категорично без загубен гейм първата си среща срещу унгарския Вашаш.

Към 01:00 на 25.08.2024 Новините от днес