site.btaБрендън Роджърс призна, че Селтик е играл слабо при трудната победа срещу Сейнт Мирън

снимка: AP/Andrew Milligan

Мениджърът Брендън Роджърс призна, че воденият от него състав на Селтик е започнал слабо в двубоя от Висшата лига срещу Сейнт Мирън, спечелен изключително трудно у дома с 2:1.

Влезлият като резерва Хьон-гю О (Република Корея) реализира победния гол за шотландския шампион в 83-ата минута на двубоя на "Селтик Парк".

"Започнахме изключително зле, защото агресията ни не беше на ниво. Загубихме твърде много първи и втори топки. Бяхме доста разочаровани след попадението за съперника, който беше доста добре организиран. Мачът беше истинско предизвикателство за нас. Първият ни гол беше фантастичен, а през втората част натиснахме, за да достигнем до желания финал", заяви Роджърс, цитиран от британските медии.

Лидерът в класирането Селтик има пет точки преднина пред големия си съперник Рейнджърс, който разгроми като гост ФК Дънди с 5:0.

Към 22:55 на 25.07.2024 Новините от днес