site.btaКаляри се наложи над Удинезе и ще играе с Милан на осминафиналите в турнира за Купата на Италия

снимка: Alessandro Garofalo/La Presse via AP, архив

Отборът на Каляри се наложи като гост на Удинезе с 2:1 след продължения и се класира за осминафиналите в турнира за Купата на Италия по футбол.

Така футболистите на Каляри си уредиха сблъсък с Милан в опит да стигнат до четвъртфиналите в надпреварата.

Аксел Гесан изведе домакините напред в резултата в 63-ата минута, а Бенито Виола изравни за Каляри в 80-ата.

Редовното време приключи при резултат 1:1, а победният гол за гостите бе дело на 33-годишния нападател Джанлука Лападула.

Към 18:02 на 25.07.2024 Новините от днес