site.btaЦСКА-София не е в най-добрата си форма, но продължава да показва характер, заяви старши треньорът Нестор Ел Маестро

Снимка: БТА

ЦСКА-София не е в най-добрата си форма, но продължава да показва характер и отборен дух, заяви старши треньорът на "червените" Нестор Ел Маестро. Неговият тим надви Етър с 1:0 като гост и изравни лидера в класирането Черно море.

"Изиграхме много слабо първо полувреме. Липсваха ни основни във футбола и положението стана критично. През втората част нещата се промениха и се радваме, че спечелихме", заяви Ел Маестро за Диема Спорт.

"В момента не сме в най-добрата ни форма. Имаме много за анализиране и ни предстои много работа. Надявам се от следващия мач да започнем да показваме нашето истинско лице.

"Отборният ни дух, сплотеността ни и характерът ни никога не са били под въпрос. Понякога не играем много добре, но винаги показваме характер. Ако има нещо позитивно от днешния мач, то това е именно показаната воля за победа".

Към 18:22 на 19.07.2024 Новините от днес