site.btaСимоне Индзаги: "Жалко, че не използвахме по-добре шансовете си, но въпреки това поздравявам играчите си"

снимка: АР

Старши треньорът на Интер Симоне Индзаги бе доволен от представянето на тима при минималната победа с 1:0 над Бенфика в мач от груповата фаза на Шампионската лига.

„Първото полувреме бе равностойно. Имахме две или три положения, в които можехме да сме по-точни. През втората част вдигнахме темпото и момчетата бяха фантастични. През цялото време имах усещането, че можем да победим Бенфика. Жалко, че не използвахме по-добре шансовете си, но въпреки това поздравявам играчите си.

Независимо, че ударихме греди и се изправихме срещу Трубин в най-добрата му форма, през цялото време бяхме водещи в мача, независимо от резултата. Тифозите също бяха невероятни и ни помогнаха много. Усещаше се страхотната атмосфера“, заяви Симоне Индзаги.

Към 11:20 на 08.07.2024 Новините от днес